Novinky Ostatné Zaujímavosti

Jeden nástroj vládne všetkým – CRM systém

Používate vo firme účtovný program? Možno tiež používate program na komunikáciu so zamestnancami, potom máte pravdepodobne program na riadenie projektov, aplikáciu na newslettery, emailového klienta, platformu na správu kampaní a možno aj online diár. Nie je toho nejako veľa? Takto sa dnes biznis nerobí. Čím viac nástrojov používate, tým väčší chaos vzniká, nevidíte nadväznosť a neustále strácate veľa času.

Používajte AutoCRM?

Čo je AutoCRM? Ide o najpokročilejší CRM systém u nás, ktorý je úplne v slovenčine. Prečo je najpokročilejšia? Pretože sa ľahko ovláda a má najviac funkcií. Systém vám bude upravený na mieru, aby obsahoval skutočne len tie funkcie, aké využijete. Môže ísť napríklad o projektové riadenie, účtovníctvo, zamestnancov, správu kampaní, obchodné príležitosti a iné. Len si predstavte, že z jedného miesta pohodlne sledujete všetky projekty, prideľujete úlohy zamestnancom, sledujete ich vyťaženie a plánujete im prácu. Je tu využitý Ganntov diagram, takže uvidíte nadväznosť jednotlivých činností a môžete efektívne stanovovať harmonogram práce. Už sa vám nestane, že by sa nejaký zamestnanec nudil a iný bol preťažený, uvidíte aj ich dochádzku a efektivitu.
Kompletne tu môžete riadiť klientov, evidovať si u nich všetky dôležité informácie, komunikovať s nimi, vytvárať pre nich ponuky aj newslettre. Tiež tu budete mať pod palcom fakturáciu, budete vedieť, aký máte obrat, kto vám ešte nezaplatil ai. Môžete odtiaľto tiež spravovať reklamné kampane a sledovať ich skutočnú efektivitu. Možností je mnoho, tento systém sa nikam neinštaluje, k dispozícii bude online vám aj vašim zamestnancom. Celá firma s ním môže byť prepojená a efektívne riadená. Napokon môžete mať prehľad o dôležitých dátach, ktoré ste nepoznali. To vám umožní stabilne rásť a prosperovať. Tento CRM systém si môžete zadarmo vyskúšať a zistiť, ako sa v ňom pracuje. Navštívte web AutoCRM.sk.