Novinky Zaujímavosti

Vy ešte stále otvárate garážovú bránu ručne? Tak to zmeňte

V dnešnej dobe, keď sa neustále zvyšuje počet áut na našich cestách a hlavne na parkoviskách, je dom s garážou na nezaplatenie. Iste, nutnosť ručne otvárať a zatvárať bránu výrazne znižuje komfort takéhoto „výdobytku“, ale veď žijeme v 21. storočí, prečo by ste svoju garážovú bránu otvárali a zatvárali ručne? 

Brána, ktorá sa prispôsobí vašim požiadavkám 

Moderné garážové brány a ich pohony sa vyznačujú plynulým a nehlučným chodom, pohodlným ovládaním podľa vašich predstáv a dlhou životnosťou. Naozaj už v dnešnej dobe nie je dôvod mať ručne otváranú garážovú bránu.

Rovnako sa nemusíte báť, že budete musieť kvôli inštalácii novej brány nejakým spôsobom upravovať stavebný otvor na vašej garáži. To už dávno neplatí. Dnes sa garážové brány vyrábajú na mieru vašej garáži, takže sa prispôsobia vašim potrebám. Môžete sa tak spoľahnúť, že budete mať čo najlepšie utesnenie stavebného otvoru, vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti vďaka PUR izolácii a zároveň čo najlepšie využite vnútorného priestoru.

Pohony s množstvom funkcií podľa vášho výberu

Podstatnou súčasťou automatizovanej brány je pochopiteľne jej pohon. Pri moderných pohonoch sú funkcie ako plynulý dojazd pred koncovými polohami, detekcia prekážky v dráhe pohybu, či možnosť pripojenia záložnej batérie úplnou samozrejmosťou.

To pochopiteľne nie sú jediné funkcie, ktoré môže pohon vašej novej garážovej brány mať, tých je naozaj veľa. Stačí si len vybrať podľa svojich požiadaviek. Samozrejmosťou je, že pohon musí byť aj správne dimenzovaný, ale o to sa už postará predajca, vy sa výpočtami zaťažovať nemusíte.

V závislosti od konkrétneho pohonu môžete získať nadštandardnú záruku až 5 rokov. Samozrejmosťou je nielen záručný, ale aj pozáručný servis garážových brán. Veď predsa ide o dlhodobú investíciu.

Zdroj obrázka:

Autor: GagoDesign / Shutterstock.com