Novinky Tipy & rady

Chystáte akciu na vašej záhrade? Či už ide o detskú grilovačku, rodinnú oslavu, alebo svadbu, my vám radi poradíme!

Organizácia spoločenských podujatí v lete, nemusí byť taká komplikovaná ako napríklad v zimných mesiacoch. Svojich hostí nemusíte usádzať u vás v obývačke, stačí, keď im pripravíte posedenie na terase, či záhrade. Letná oslava na záhrade sa javí ako dokonalá idylka. Čo však v prípade nepredpokladaného dažďa, alebo búrky?

Rodinné oslavy, či svadby na záhrade sú každoročným trendom!

Každý kto vlastní rodinný dom a pri ňom veľkú záhradu vie, že letné oslavy a grilovačky na záhrade sú každoročná „povinná jazda“. Je to oveľa komfortnejšie ako tlačenie sa v malej, nepriestrannej obývačke. Cez leto si vaši hostia radi užijú slniečko, spev vtákov, voľné priestranstvo a zeleň. Krásna idylka sa však končí v momente, keď na zem začínajú dopadať prvé kvapky neželaného dažďa. O pár minút sa z malých kvapiek stane prietrž mračien, slniečko zakryjú oblaky a každý sa snaží uchytiť niečo zo stola, aby to mohol rýchlo skryť. Nie vždy sme na takúto situáciu pripravený, a tak sa občas stane, že narodeninová torta je celá premočená a namiesto zákusku máte bazén s vodou. Hostia sú mokrí, jedlo tiež a nálada je na bode mrazu. Ako sa teda vyhnúť takýmto nepríjemnym situáciám? Riešením môže byť napríklad záhradný stan.

Pokiaľ chcete byť obozretný, riešenie je jednoduché…

V dnešnej dobe máte veľa možností ako predísť nepríjemným situáciám na záhradných oslavách, keď začne pršať. Na internete si môžete vyhľadať stovky firiem, ktoré vám radi predajú záhradný altánok, stan, či pavilón. Ako sa však zorientovať vo veľkom množstve ponúk, a ktorého predajcu si vybrať?

Veľký výber produktov pre vašu oslavu

Predajca Expodom ponúka na výber širokú škálu rôznych rýchlo rozkladacích stanov. Na výber máte napríklad zo záhradného stanu. Ten je vynikajúci napríklad na rodinnú grilovačku, alebo posedenie s priateľmi. Ako ďalší zaujímavý produkt táto firma ponúka záhradné altánky. Tie sa líšia od stanov tým, že sú pevnejšie. Na záhrade ho môžete mať umiestnený aj celý rok a v zime ho jednoducho zbalíte a dáte do pivnice. V ponuke je však aj väčšia alternatíva, ktorou je záhradný pavilón. Ten môžete využiť aj na väčšie udalosti ako je napríklad svadba, ale môže slúžiť aj na iné účely. Jeden deň vám môže slúžiť ako tienidlo pri bazéne a druhý deň sa do neho môžete schovať pred nečakanou zmenou počasia.

Ak teda plánujete záhradnú oslavu, svadbu, či grilovačku, záhradné stany, altánky, alebo pavilóny sú vhodným riešením pre vás aj vašich hostí.