Automobily Novinky Ostatné Zaujímavosti

Futuristické vozy z minulého storočia, ktoré nikdy nevznikli

V minulosti boli ľudia vždy zvedaví, ako budú vyzerať autá v budúcnosti a vytvárali veľké množstvo rôznych kresieb, ktoré by mohli budúcnosť trochu priblížiť. Najmä v minulom storočí vznikalo veľké množstvo technologických utopických návrhov, niektoré z nich vyzerajú smiešne, niektoré veľmi dobre a mohli by sa stať inšpiráciou pre mnoho automobiliek. Nič nebolo príliš pritiahnuté za vlasy alebo príliš luxusné, keď však čelili realite, inžinieri si uvedomili svoje limity.

Spoločnosť Budget Direct uviedla do života sedem špekulatívnych plánov z minulosti a znovu predstavila, ako by v dnešnom svete vyzerali v sérii digitálnych vykresľovania. Je to kombinácia dvoch vecí, ktoré je spoločnosť obrovskými fanúšikmi: umenie uvádzané v starých kópiách Popular Mechanics, Popular Science a Modern Mechanix. Popular Mechanics, Popular Science a Modern Mechanix sú tri (veľmi podobné) časopisy, ktoré od 30. rokov 20. storočia dávajú ľuďom pohľad do budúcnosti … alebo aspoň sen o budúcnosti. Každé vydanie je plné šialených koncepčných vozidiel a šibalských vynálezov. Radosť čítať.
Pokiaľ ide o výber návrhov, bol to pre spoločnosť dlhý proces. Nie preto, že bolo ťažké nájsť koncepty retro vozidiel, ale preto, že každý máme svoje obľúbené, a preto sa veľa diskutovalo, ktoré sa vyberú. Inšpirujte sa výberom 7 týchto prerobených konceptov, ktorý sa vám páči najviac?

Foto: budgetdirect.com.sg